014 21 16 88 - 014 21 11 44

Algemene informatie

Secretariaat
1ste graad (Augustijnenlaan 31)
014 21 16 88
Openingsuren: 8.00 uur - 16.30 uur
en woe. tot 13.00 uur
 
2de en 3de graad (Augustijnenlaan 32)
014 21 11 44
Openingsuren: 8.00 uur - 16.30 uur
en woe. tot 13.00 uur

Schoolrekening (Mevr. Helsen)
014 21 16 88
ingrid.helsen@campusdevesten.be

Smartschool (Dhr. Houtmeyers)
014 86 16 33
wim.houtmeyers@campusdevesten.be
Coördinatoren
1ste graad: Hilde Vanden Brande
014 21 11 57
hilde.vandenbrande@campusdevesten.be
 
2de en 3de graad: Wim Houtmeyers
014 86 16 33
wim.houtmeyers@campusdevesten.be
 
Werkhuizen/infrastructuur/preventie:
Gert Heselmans (TAC)
014 86 16 36
Gert.Heselmans@campusdevesten.be
 
 
 
Directie
Campusdirecteur Tom Vandoninck
directie@campusdevesten.be
 
Adjunct-directeur Katrien Adriaensens
katrien.adriaensens@campusdevesten.be
 
  
 

Leerlingbegeleiding: 

1ste graad: Lies Van Daele
lies.van.daele@campusdevesten.be
 
2de en 3de graad: Elien Rener coördinator
elien.rener@campusdevesten.be

Schooluren

Leerlingen kunnen vanaf 8.00 uur het schooldomein betreden. Vanaf 8.15 uur wordt er toezicht voorzien. Alle leerlingen worden 5 minuten voor aanvang van het 1ste en 6de lesuur op het schooldomein verwacht.

GO! Scholengroep FLUXUS

GO! Campus De Vesten is onderdeel van GO! Scholengroep Fluxus. De scholengroep is de inrichtende macht van 64 onderwijsinstellingen met in totaal ruim 14.000 leerlingen en 1.463.000 uren cursist volwassenenonderwijs. Door onze kennis en krachten te bundelen, kunnen we in de scholengroep kleuters, kinderen, jongeren en volwassenen nog beter in hun ontwikkeling ondersteunen binnen een gelijklopende visie op leren.